Gebze Demirdöküm Kombi Klima Servisi – 444 9 148


Gebze Demirdöküm Servisi olarak gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için profesyonel ekibiyle hızlı ve pratik adımlar atmaktadır. Teknik servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içerisinde yürütmektedir.  Üst düzeyde kaliteli hizmet sunan Gebze Demirdöküm Servisi, hızlı ve güvenilir bir biçimde arızaların çözümünü yapmaktadır.

Eğer siz de Gebze’de yaşıyor ve Demirdöküm cihazınızın tüm bakım, onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir ekipten almak istiyorsanız 444 9 148  numaralı telefonu arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki yedek parça değişiminde ve işçilik hususunda 1 yıllık garanti imkanı sunan servisimiz yaptığı çalışmalarla devamlı kendini geliştirmekte ve müşteriye en uygun fiyatları sunarak sektörde öncü konumunu korumaktadır.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp