Gölcük Demirdöküm Servisi – 444 9 148


Gölcük Demirdöküm servisi olarak evinizde yada iş yerinizde kullandığınız kombi ve klimalarınızın her ihtiyacınızı firmamızın deneyimle personeliyle en kaliteli hizmet prensibi ilkesi ile sizlere sağlamaktayız. Belirtmek isteriz ki sağladığımız bakım yada teknik servis işlemlerimiz daima bir sene garantimiz altında olacaktır.  Her türlü klima ve kombi işlemleri için Gölcük Demirdöküm Servisimize ulaşabilirsiniz. İşinin uzmanı güler yüzlü teknik personelimiz sayesinde tüm DemirDöküm marka ürünlerinizin bakım ve onarımlarını yapabiliyoruz. Firmamızda sizler için en kaliteli ekipmanları kullanır ve alanında profesyonel ve zaman kaybetmeden sizlerin sorunlarını çözecek kadro ile çalışırız.

Gölcük Demirdöküm Servisi olarak yaptığımız her işlemin 1 yıl servis garantisi vardır. Kaliteli ve güvenilir hizmet için doğru adrestesiniz.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp