Gölcük Ferroli Servisi – 444 9 148


55 yıldır iklimlendirme konusunda tüm dünyada adını duyurmuş köklü ve güvenilir firmalardan biri olan Ferroli,  3000’den fazla çalışana sahiptir. Gölcük ferroli servisi olarak  Ferroli klimanızda veya kombinizde oluşan bozulmaya bağlı hataların onarımını ve bakımını da yapar. Eğer kombinizin veya klimanızın montaj edilmesi gerekiyorsa Ferroli klima servisi bu hizmeti de veren profesyonel bir firmadır.

Gölcük Ferroli servisi olarak alanında uzman kadromuzla günlük hayatta kullandığımız kombi, klima ve diğer farklı ürün guruplarının gerekli tüm onarım ve bakım sürecini isteğiniz üzere gerçekleştirmekteyiz. Ferroli ürün sorunlarınıza profesyonel desteği sağlıyor, tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.  Bakım, onarım, montaj ve diğer teknik işlemlerce baştan sona cihazınız profesyonelce uzmanlarımız tarafından incelenir ve gerekli eylem planı oluşturularak cihaz ömrünün uzatılması sağlanır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp