Karamürsel Vaillant Kombi Klima Servisi


10 Yılı aşkın süredir Karamürsel’de, kombi servis, kombi tamir ve bakım alanında deneyimli ekibimiz ve profesyonel kadromuzla teknik servis hizmeti vermekteyiz. Karamürsel Vaillant servisinden 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisiyle yararlanabilir, kapıda kredi kartıyla ödeme imkanınımızı kullanabilirsiniz. Servisimiz bünyesinde onarımı yapılan cihazlarınız 1 yıl garantimiz altındadır.

Karamürsel Vaillant Servisi olarak size bir telefon kadar yakınız.

Karamürsel Vaillant Kombi Klima Servisi olarak Kocaeli’nin bir çok semtine ve birçok cihaz markasına hizmet veren firmamız gezici servisleriyle de acil kombi servis hizmetleri sunar. Karamürsel Vaillant Kombi Klima Servis firmamız gün boyu servis, bakım, arıza ve onarımı konusunda gelen taleplere cevap vermekte ve sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için alanında uzman kadrosuyla size yardımcı olmaktadır. Tüm önceliğimiz kaliteli ve garantili hizmet sunarak markamıza yakışır şekilde müşteri memnuniyetini zirveye taşımaktır.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp