Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisi


Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisi

Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisi yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Özel donanımlı ve deneyimli teknik personeli ile “Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisi” müşterilerine 7/4 hizmet vermektedir. Garanti sürecinde periyodik bakımlarımız ücretsiz yapılmaktadır. Zorunlu yedek parça değişimlerinde ve arıza giderilme sürecinde çözüm odaklı hareket edilmekte ve müşterimizin yüzünü güldürecek ücretler alınmaktadır. Servisimiz tarafından yapılan onarımlarda kullanılan yedek parçalarımıza 1 yıl servis garantisi verilmektedir. Çalışma esaslarımız müşterilerimizin güveni üzerine kuruludur. Konforunuz, ısınmanız, can ve mal güvenliğiniz için bakım ve onarım hizmetlerinizin yetkilendirilmiş servisten alınması önerilmektedir. Yetkili servisimizde çalışan tüm teknik personelimiz hangi model olursa olsun Demirdöküm kombilerin teknik ve karakteristik özelliklerinden dolayı aldıkları özel eğitimlerle tam ve doğru müdahalelerde bulunabilmektedir. Kocaeli Kombi Servisimiz hizmeti evinize veya iş yerinize en uygun kombinin seçimi için keşif yapılmasıyla başlamaktadır. “Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisi” kombilerin ücretsiz montajı, kombinin periyodik bakımları, kombi arızalarının belirlenmesi ve giderilmesine yönelik işlemler teknik servisimizce yapılmaktadır. İletişim numaralarımız sitemizde mevcuttur.

Kombilerin Bakım Onarımında Dikkat Edilecek Hususlar

Kombilerin periyodik bakımlarının yapılması güvenliğiniz açısından hassas bir konudur. Servisimiz; kombi, petekler, su basıncı, oda termostatı, bacalı modellerde baca çekişi, klima ve fan teferruatlı kontrol edilerek kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır. Arıza bildirimlerinde müşterilerimizin hata kodunu bildirmesi de yapılacak işlemlerin planlanmasında önemli yer tutmaktadır. Yetkili servisimiz bakım ve onarımda maksimum güvenlik ve etkili performansa elde etmek adına orijinal Demirdöküm yedek parçaları kullanmaktadır. Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisi teknikerlerimiz her müdahale sonrası izlenmesi gereken kontrol basamaklarını eksiksiz uygulayarak cihazın testlerini tamamlayıp kombiyi tekrar hizmete koymaktadır. Kombi bakımlarında yapılan işlemler:

-Üç yollu vana temizliği,

-Su akış sensörü türbin kontrolü,

-Brülör, enjektör ve fan motoru kontrolü ve temizliği,

-İyonizasyon ve ateşleme elektrodu kalibrasyonu,

-Eşanjör yüzey ve iç temizliği,

-Hermetik baca atık gaz kontrolü,

-Atık gaz çekiş kontrolü yapılmakta, geçmiş ve güncel arızalar giderilmektedir.

Arıza Giderme Süreleri

Telefon numaralarımız ve müşteri hizmetleri arandığında en kısa zamanda servis planlaması yapılmakta ve size bildirilmektedir. Arıza kodları bildirildiği takdirde yedek parçalar da alınıp gelineceğinden arıza giderilme süresi düşürülecektir. Arıza durumlarda başka servisler tarafından yapılan müdahalelerin sorumluluğu müşteriye aittir. Mevzuat gereği ürün garanti kapsamından çıkarılmaktadır.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp