Körfez Bosch Servisi – 444 9 148


Temelleri 1868’de Robert Bosch tarafından Almanya’da atılan Bosch, 1910 yılında ülkemizde bir temsilcilikle faaliyetlerine başladı. Bosch markası, ilk günden itibaren inovatif güç ve sosyal bağlılık ile karakterize ediliyor.

Körfez Bosch Servisi olarak evinizde yada iş yerinizde kullandığınız klimalarınızın ve kombilerinizin her ihtiyacınızı firmamızın deneyimle personeliyle en kaliteli hizmet prensibi ilkesi ile sizlere sağlamaktayız. Körfez Bosch Servisi olarak sağladığımız bakım yada teknik servis işlemlerimiz daima bir sene garantimiz altında olacaktır.  Her türlü klima ve kombi işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Sizler de kombi ve klimalarınız için Bosch teknik servisine ihtiyaç duyduğunuzda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişim kurmaktadır.   En kısa süre içinde sizler ile hizmete geçilecek ve arızanın ne olduğu anlaşılacaktır.

Yaptığımız her işlemin 1 yıl servis garantisi vardır. Kaliteli ve güvenilir hizmet için doğru adrestesiniz.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp