Yalova Armutlu Klima Servisi


Yalova Armutlu Klima Servisi alanında profesyonel teknisyenleri ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak geniş bir erişim ağı ile birlikte tüm müşterilerine ulaşmakta ve sizlere profesyonel bir çözüm sunmayı hedeflemektedir.

Hizmet vermeye başladığımız günden bugüne sizlerin beklentilerini dikkate alıyor, en hızlı ve yerinde müdahalelerle klimanızın ilk günkü gibi çalışmasını ve tasarruf etmesini sağlıyoruz. Yalova’nın tüm ilçe ve semtlerine en hızlı en aktif teknik servis ile teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yalova Armutlu Klima Servisi sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup, adresinize personelimiz gelerek sorununuzun çözümü için en güvenilir ve garantili yolu seçmektedirler. Yalova Armutlu Klima Servisi firmamız verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl parça ve onarım garantisi sağlamaktadır.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp