Yalova Bosch Kombi Bakım Servisi


Yalova Bosch Kombi Servisi

Bosch termoteknoloji; kombi seçimlerinde Bosch’u tercih eden müşterilerimizin güvenliğini, konforunu, enerji tüketimindeki verimliliğini ön planda tutmaktadır. Yalova Bosch Kombi Servisi güncel teknik ve donanıma sahip personeli ile her an hizmetinizdedir. Bosch kombilerinizi satın aldıktan sonra sizi de ailemizden bir parça görerek daima güleryüzle bakım ve onarım hizmetlerimiz yürütülmektedir. Garanti süresi boyunca bakımlarınız servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca, servisimiz tarafından onarımı yapılan kombileriniz de 1 yıl servis garantisindedir. Servisimizde kombi bakımı, kombi arızlarının belirlenmesi ve giderilmesi, ek garanti talebine yönelik işlemler ekibimizin güvencesinde yapılmaktadır. Servisimiz size daha iyi hizmet verebilmek için her yıl eğitime tabi tutulmakta ve denetlenerek kalite standartları korunmaktadır. Servisimiz çalışma saatleri; hafta içi 08.00-20.00, hafta sonu ve resmi tatillerde ise 09.00-18.00.

Kombi Bakım Onarımı

Montaj, bakım ve onarım işlemleri; deneyimli personelimiz marifetiyle “Yalova Bosch Kombi Servisi” tarafından en ekonomik çözümler sunularak yapılmaktadır. Bosch tam yoğuşmalı kombi, oda termostatı, klima ve fan ürünlerinde detaylı bir teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Konutlarla birlikte okullar, iş yerleri ve resmi kurumların merkez kazan arıza ve bakım hizmetleri de yürütülmektedir. Bakım ve onarımda orijinal Bosch yedek parçaları kullanılmaktadır. Tamirat taleplerinizi “Online Bilgi Edinme Formu” ile de yapılabilmektedir. En kısa sürede size geri dönüş sağlanmaktadır. Bakımlarda:

-İlk iş elektrik, gaz ve su kaçağı olup olmadığı kontrol edilmektedir.

-Kombinin verimli çalışması için gaz basınçları kontrol edilmektedir.

-Filtreler, eşanjör, brülör ve fan temizlenmektedir.

-Kombinin elektrik sistemi ve kablolar gözden geçirilmektedir.

-Geçmiş ve güncel arızalar giderilmektedir.

Arıza Müdahale Süresi

Yalova’nın en geniş servis ağıyla çalışmakta olan firmamız arıza durumlarında çağrılarınızda en kısa sürede reaksiyon göstermektedir. Arıza durumlarda başka servisler tarafından yapılan müdahalelerin sorumluluğu müşteri sahibindedir. Bu halde ürün mevzuat gereği garanti kapsamından çıkarılmaktadır. Bosch yetkili servisi olarak her ihtiyaç duyduğunuzda yanındayız. Tek yapmanız gereken aramanız.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp