Yalova Eca Kombi Servisi


Yalova Eca Kombi Servisi

Armutlu Yarımadası’nın kuzey kıyısında ve Samanlı Dağları’nın kuzey eteklerinde yer alan Yalova, Marmara Bölgesi’nin güneydoğu kesiminde yer almaktadır. İlin kuzey ve batısında Marmara Denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa ve Gemlik Körfezi bulunmaktadır. Yalova İlinin sınırları kuzeyden güneybatıya doğru Marmara Denizi ile çevrilidir.

Kombiler, apartman, işyeri gibi küçük iç mekanlara uygun, doğalgaz ve sıcak kullanım suyu kullanma ihtiyacına göre yapılmış ısıtma cihazlarıdır. En çok tercih edilen nedenlerinden biri çok yer kaplamamasıdır.

Yalova Kombi Servisi herkesin bildiği gibi cihazların problemlerini kısa sürede çözmek için eğitilmiş teknisyenlerdir. Ayrıca bilgili personelimiz ve destek ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Sorunlarınız için çözüm ortağıyız. Yalova Eca Kombi Servisi siz değerli müşterimize montaj kısmını hallederek yardımcı olur. İsterseniz destek ekibimizden teorik bilgi alabilir, hatta gerekirse uygulayabilirsiniz.

Kombi Servisi Ne İş Yapar?
  • Cihazlarınız, zamanla aşınma ve yıpranma ve bakım nedeniyle oluşabilecek dahili ve harici sorunlar yaşayabilir. Kombi servis ekibimiz sizin için işleri kolaylaştırıyor ve cihazlarınız ilk günkü kadar iyi duruma geliyor. Cihazlarınızla ilgili sorunları çağrı merkezimizi arayarak bildirebilirsiniz. Ertesi gün, çalışanlarımız size gelir ve sorunlarınızı çözer. Onardığınız cihazlar için ücretsiz 1 yıl garanti veriyoruz. Şikayetlerinizi ortadan kaldırıyoruz.
  • Düzenli bakım yapmazsanız ürünleriniz çabuk yıpranır ve size sorun çıkarır. Kombi servisi olarak, performansı etkileyeceğinden, ekipmanınızı yıllık olarak düzenli olarak kontrol ettirmenizi öneririz. Yalova Eca Kombi Servisi olarak bakım ekibimiz ürünlerinizin bakımlarıyla da ilgilenmektedir.
  • Kombi montaj ekibimiz yeni satın aldığınız ürünün montajını yapacaktır. Siz hemen bizi arayıp kayıt oluşturduktan sonra ekibimiz basit kurulum süreci ile devam ediyor. Kombi servisi olarak biz de istediğiniz yere ürününüzün kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Detaylı bilgi almak için firmamızın web sitesini ziyaret edebilir veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp