Yalova Kombi Tamir Bakım Servisi


Yalova Kombi Servisi

Yalova Kombi servisi kombi alanında uzman kişiler tarafından yapılan genel bir kontroldür. Fakat herhangi bir kombi arızası durumun da yardımcı olan bilgili teknisyenle tarafından müşterilere yardımcı olmaktadır. Yıllık kombi bakımları düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Eğer bu bakımlar yapılmaz ise kombiye en ihtiyaç duyulan zaman da kombiniz de sorun çıkabilir. Kombi bakımları bir kere yapılıp bırakılacak bir iş değildir. Her sene düzenli olarak tecrübeli ekipler tarafından yapılması gerekir. Kombi servisi görevleri arasın da bir sorun olduğu an iletişime geçildiğin de istediğiniz adrese teknik ekipten görevli kişiler gelmektedir. Kombi işin de bir uzman ve bir yardımcı müşterilerin tarafına gönderilmektedir. Kombi ile alakalı arızalar ve sorunlar giderildikten sonra kombinizin temizliği ve aynı zaman da petek temizliği de gönderilen ekip tarafından yapılır. Kombi arızası durumun da müşterilere de bilgilendirme yapılmaktadır.

Kombi Servis Hizmeti Nasıl Alınır?

Servis ile irtibata geçildiği takdir de ekibimizin ve müşterimizin müsait olduğu bir zaman dilimi belirlenerek servis için gidilir. Kombi servisi hizmetleri arasında kombinin sorunlarının belirlenerek çözülmesi, kombinin elektrik ve su bakımlarının yapılması, çalışmasını engelleyecek faktörlerin ortadan kaldırılması, kombinin daha iyi çalışması için gerekli olan parça değişimlerinin yapılması ve bar ayarlaması kısmı teknik servis tarafından gerçekleştirilmektedir. Teknik servisler hem parça değişimin de hem de işçilik olarak iyi bir yapmaktadır.

Servis Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Servis hizmetinin belirli bir süresi yoktur. Kombinin sorunlarının belirlenmesi ne kadar çok sorunun olduğuna bağlı olarak servis hizmetinin süresi değişiklik göstermektedir. Eğer kombi de gün için de halledilmeyecek örneğin parça değişimi gibi bir problem var ise kombi servisinin işi de bu sorunlara bağlı olarak uzamaktadır. Ortalama 1-2 gün içerisin de servis işi bitmektedir.

Ziyaretcilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmalara tescillidir. İlgili markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantili ürünleriniz ve yetkili servis talepleriniz için lütfen ilgili markaların kendi sitelerinden iletişim kurunuz
WhatsApp WhatsApp